Halı Yıkama

Halı Yıkama Türkiye'de halı yıkama tarihi çok eskilere dayanmamaktadır. Özellikle Dry Center halı yıkama sektöründe hizmet vermeye başladıktan sonra profesyonel bir meslek haline gelmiştir. Halı yıkamanın derinlemesine yapılabilmesi için makinalar, şampuan, fabrika aralarından uygun olanlarının seçilmesi gerekmektedir. Firma ve halı yıkama fiyatları, hizmet almadan önce gözden geçirilmesi gereken diğer unsurlar olarak ortaya çıkar.
Halı yıkama, koltuk yıkama ve kilim yıkama konusunda Dry Center en iyi marka durumundadır. Dry Center partneri olan AtbTarih, halı yıkama tarihi hakkında yazılar yayımlayacaktır.

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Türkiye'de kuru temizleme tarihi, halı yıkama ile kıyaslandığında daha eskilere dayanmaktadır. Kuru temizleme sektörünün lider markası Dry Center, Türkiye'nin 15 ilinde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Trabzon) hizmet vermektedir. Dry Center, uygun kuru temizleme fiyatları sunmasının yanında, kuru temizleme makinaları satışı da yapmaktadır. Tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen kuru temizleme firması olan
Dry Center, profesyonel hizmet anlayışıyla vazgeçilmez durumdadır.